Trump’ın Koronavirüs’e yakalandığını duyunca kendini aç bırakan adam hayatını kaybetti

ABD Başkanı Donald Trump yeni tip Koronavirüs’e (Covid-19) yakalandıktan sonra dört gün boyunca kendini aç bırakan ve dua eden Hintli bir adam kalbi durması sonucu hayatını kaybetti.

The Hill’de yer alan habere göre, Hindistan’ın Telangana eyaletinde yaşayan 33 yaşındaki Bussa Krishna, ailesiyle çay içtiği sırada fenalaştı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Krishna’nın kuzeni B Vivek, “Trump’ın Koronavirüs’e yakalandığını duyunca depresyona girdi, doğru düzgün yemek yemiyordu” dedi.

Krishna’nın bu yılın başında ABD Başkanı Donald Trump’ı takip etmeye başladığı ve onu ‘tanrısı’ olarak gördüğü belirtildi. Krishna’nın kendi evine de ‘Trump tapınağı’ adını verdiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

ABD, Afganistan'daki en büyük hava üssü Bagram'ı terk ediyor

Next Article

Hillary Clinton'a 'Libya'yı yok etmekten' dava açacak

Related Posts
Devamı

Rusya’ya karşı birlikte hareket edecekler! ABD, Grönland’ı satın almaktan vazgeçti

2019 yılında eski ABD Başkanı Trump'ın, Danimarka'ya bağlı ve dünyanın en büyük adası Grönland'ı satın almak istemesi tepkiyle karşılanmıştı. Böyle bir satışın olmayacağını vurgulayan Danimarka'ya rağmen ABD'nin görüşme talepleri devam ediyordu. ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ise Grönland'ı satın almaktan vazgeçtiklerini söyleyerek konuya son noktayı koydu. Stratejik önemi artan Grönland'da konsolosluğunu tekrar açan ABD, özellikle de Rusya'ya karşı Grönland'da birlikte hareket edecek.