Pazar, Nisan 21, 2024

Son Haberler

İlgili Yazılar

Irak’ta yerel bir direniş hareketi kuruldu: Saraya El-Muntakim

Irak’ta ABD askeri unsurlarına karşı yeni bir yerel direniş hareketi kuruldu. Kendilerine Saraya El-Muntakim (İntikam Tugayları) adı veren grup bildirisinde, ABD üsleri ve konvoylarına yönelik operasyon yapacaklarını ilan ettiler.
İran Kudüs Gücü General Kasım Süleymani ve Haşdı Şabi Başkan Yardımcısı Ebu Mehdi el-Mühendis’ye yapılan süikasttan sonra, Irak’ta farklı bölgelerde kurulan direniş hareketi sayısı 10’u geçti.

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Siz Allah’ın (davasına) yardım ederseniz, O da size yardım eder ve ayaklarınızı sabit tutar.
( 47 – MUHAMMED 38/7. Ayet )
Biz, Allah’ın düşmanları olan Amerika ve yardımcıları tarafından gasp edilen topraklarımızı korumakla yükümlü, nefret dolu bir Mücahid grubuyuz. Ey şehitlerin efendisinin destekçileri, Müslümanların topraklarını savunmak için, intikamcı Suriye’nin oluşumunu size duyuruyoruz. Şeytan yok edildi, fareleri parçalandı ve sütunları yakıldı. Zafer sadece Allah’tan gelir.

Saraya El- Muntakim’in ilanından bir süre sonra Direnişin Askeleri medyası Lübnan İslami Direniş Hareketi Hizbullah’ın bir videosunu yayınladı.

https://www.youtube.com/watch?v=lNYTyEZpVPE&feature=youtu.be
Savaştan korkmuyoruz… Ve onunla yüzleşmekten çekinmeyiz ve bunun bize empoze edilecekse yüzleşeceğiz ve İnşaAllah onu kazanacağız.
Düşman hesaplamada hata yapmasın, psikolojik savaş tarzında konuşmuyorum, abartmıyorum … Aksine sahada ifade ettiğimiz gerçeği söylüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar