ABD’de polis, markette rastgele insanlara sarılıp, “Covid oldun” diyen adamı arıyor

ABD’nin Massachusetts eyaletinde polis, süpermarkette rastgele yabancılara sarılıp onlara Koronavirüs bulaştırdığını söyleyen bir adamı arıyor.

Polis kayıtlarına göre. 15 Ağustos Cuma akşamı saat 7 sularında bir adam, Springfield’daki Walmart şubesinde rastgele insanlara yaklaşıp onlara sarıldı.

Kamera kayıtlarında adamın siyah tişört ve kamuflaj şort giydiği görülüyor.

Springfield Polis Departmanı’nın açıklamasına göre bir noktada şüpheli bir alışverişçinin elindeki malzemeleri kapıp ona sarıldı ve ardından, “Sana Covid kucaklaması yaptım. Koronavirüs oldun” dedi.

Massachusetts eyalet yasalarına göre insanları kucaklayan kişi Koronavirüs taşımıyor bile olsa suç işlemiş sayılacak. Polis, bahsi geçen adamı saldırı ve yaralama ile terör tehditi yapma suçundan arıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Afganistan'dan Amerikan uçaklarıyla uyuşturucu kaçakçılığı

Next Article

Ruhani: ABD yenildiğini kabul edemiyor!

Related Posts
Devamı

ABD Dışişleri Sözcüsü Price’ı terleten Türkiye sorusu! Verdiği cevap Amerikalı gazeteciyi tatmin etmedi

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, Yunanistan'ın ABD zırhlılarını adalara sevk etmesi hakkında yapılan eleştirilere "Kararı ülkelerin kendisi alır" cevabını verdi. Bu yorum üzerine muhabirin yönelttiği "Silahlarını nereye konuşlandıracağı ülkelere kalmış bir şey ise Türklere neden S-400'leri konuşlandırmayın diyorsunuz?" sorusuyla neye uğradığını şaşıran Price'ın verdiği yanıtla ABD'li gazeteciyi bile tatmin etmedi.