Trump ilk canlı yayın tartışması öncesi rakibi Biden’a doping testi yapılmasını istedi

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, Demokrat başkan adayı Joe Biden ile yapacağı ilk canlı yayın tartışması öncesi rakibine doping testi yapılmasını istediğini açıkladı.

Trump, Twitter hesabından, “Salı günü canlı yayın tartışması öncesinde ya da sonrasında uykucu Joe Biden’a doping testi yapılmasını talep edeceğim. Haliyle bana da yapılmasını kabul ediyorum” paylaşımında bulundu.

Biden’ın performansının “inişli çıkışlı” olduğunu belirten Trump, bu “tutarsızlığa” dopingin neden olabileceğini savundu.

3 Kasım’daki başkanlık seçimleri öncesi Trump ve rakibi Biden ilk canlı yayın tartışmasını 29 Eylül’de yapacak.

Tartışma konuları arasında, ülke gündeminde geniş yer tutan Yüksek Mahkeme, yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını, ekonomi, kentlerdeki şiddet olayları ve ırkçılık yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

New York Times: ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'a seçildiği yıl sadece 750 dolar vergi ödedi; işletmeleri sıklıkla zarar etti

Next Article

Zarif: ABD yaptırımları 'tıbbi terörizm' örneğidir

Related Posts
Devamı

Avrupa’da sular ısınıyor! Putin, Belarus’a İskender füze sistemleri gönderecek

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Belarus Devlet Başkanı Aleksandr Lukaşenko ile bir araya geldi. ABD'nin Avrupa kıtasında 200 adet taktik nükleer silahı barındırdığını ifade eden Putin, Belarus'a İskender-M taktik füze sistemleri göndereceklerini duyurdu. Putin, "Füzeler hem konvansiyonel hem nükleer versiyonlarda. Füzeler bilindiği gibi hem balistik hem de seyir füzesi olarak kullanılabiliyor" dedi.