Trump: Demokratlar kazanırsa, biz de bir diğer Venezüella olabiliriz

ABD Başkanı Trump, Demokrat başkan adayı Joe Biden’ı ‘en tehlikeli aday’ ve ‘sosyalizmin Truva Atı’ olarak nitelendirdi. Trump “Demokratlar kazanırsa, biz de bir diğer Venezüella olabiliriz” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Wisconsin eyaletinde ABD ekonomisi ve yaklaşan başkanlık seçimleri konusunda açıklamalarda bulundu.

Biden’ın, ‘solcuların bir kuklası’ olduğunu öne süren Trump, “Joe Biden, hayatımız boyunca başkanlık görevine aday olan en tehlikeli kişi” ifadelerini kullandı.

Demokrat Parti’nin ‘sosyalist’ eğilimleri olduğunu iddia eden Trump, “Biden, sosyalizmin Truva Atıdır” diye konuştu.

Joe Biden’ın başkan yardımcısı adayı Kamala Harris’in de ‘suç yanlısı’ ve ‘polis karşıtı’ olduğunu savunan Trump, “Ben ise her zaman suç karşıtı, polis yanlısıyım” dedi.

Trump, Demokratların seçimleri kazanmasının tek yolunun da ‘seçimlere şaibe karıştırmaları’ olduğunu öne sürdü.

3 Kasım’daki seçimlerin ‘en tehlikeli seçimler’ olabileceğine dikkati çeken Trump, “Demokratlar kazanırsa, biz de bir diğer Venezüella olabiliriz” uyarısında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Irak Başbakanı, Ülkenin Hala ABD Yardımına İhtiyacı Olduğunu Söyledi

Next Article

New York Valisi: Silahlı Saldırı Kurbanlarının Yüzde 90'ı Siyahlar

Related Posts
Devamı

Kaşıkçı cinayetinden sonra ABD’ye ayak basamadı! Prens Selman gizli ziyaretini ‘korkudan’ iptal etti

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ın gelecek hafta Washington'ı ziyaret ederek, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir araya gelmeyi planladığı ancak gizli toplantının sızmasından sonra bu planı iptal ettiği öne sürüldü. Cemal Kaşıkçı cinayetinin ardından bugüne kadar ABD ziyareti gerçekleştirmeyen Selman'ın, söz konusu ziyarette aleyhinde kampanya yapılmasından da endişe ettiği belirtildi.