Johnny Depp, The Sun’a açtığı davayı kaybetti: “Eşini döven biri olduğu kanıtlandı”

Depp, eski eşine şiddet uyguladığı yönündeki iddiaların tümünü duruşmalar sırasında reddetmişti Ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp, Britanyalı yayın kuruluşu…
Johnny Depp, The Sun'a açtığı davayı kaybetti: "Eşini döven biri olduğu kanıtlandı"

Depp, eski eşine şiddet uyguladığı yönündeki iddiaların tümünü duruşmalar sırasında reddetmişti

Ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp, Britanyalı yayın kuruluşu The Sun tabloid gazetesinin yayın hakları sahibi News Group Newspaper’a (NGN) kendisini “eşini döven biri” diye niteleyen haberinden ötürü açtığı davayı kaybetti.

The Sun aylardır merakla beklenen dava kararını, “Davayı The Sun kazanırken hakim, eski eşi Amber Heard’e saldıran Johnny Depp’in eşini döven biri olduğuna hükmetti” başlığıyla verdi.

Depp’in eski eşi ve Aquaman filminin yıldızı Amber Heard, Depp’in kendisine farklı biçimlerde şiddet uyguladığını iddia etmişti. Depp duruşmalar sırasında kendisine yöneltilen iddiaların hepsini reddetmiş ve asıl şiddete uğrayan kişinin kendisi olduğunu söylemişti. 

Depp, Londra’da görülen duruşmalarda Heard’ün evliliklerinin sürdüğü sırada Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk ve Cara Delevingne’yle ilişki yaşadığını iddia etmişti. Hakkındaki iddialar üzerine tartışmaya dahil olan Musk, Heard’le ilişkisinin evliliklerinin bitmesinin ardından başladığını söylemişti. 

Dava kararının Depp’in kariyerini ciddi biçimde etkileyebileceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

New York'ta Fransız Konsolosluğu önünde Macron karşıtı protesto

Next Article
ABD'de başkanlık seçimleri sürecinde silah satışında patlama

ABD'de başkanlık seçimleri sürecinde silah satışında patlama

Related Posts
Devamı

Amerika NATO üzerinden Rusya’ya karşı gerilim stratejisi uyguluyor

ABD Hava Kuvvetleri geçtiğimiz Nisan ayında Raytheon Co. şirketini B-52 bombardıman uçakları için nükleer savaş başlığı taşıyabilen yeni bir uzun menzilli seyir füzesi üretimi yapmak üzere görevlendirdi. B-52 Spirit de dahil olmak üzere, tümü stratejik nükleer saldırı amaçlı bu ve diğer bombardıman uçaklarıyla birlikte US Air Force, 2018'den beri Avrupa'da, özellikle de Baltık ve Karadeniz'de, Rus hava sahasının sınırında 200'den fazla sorti gerçekleştirdi. Bu tatbikatlara başta İtalya olmak üzere NATO üyesi Avrupa ülkeleri katılmaktadır.