New York’ta Fransız Konsolosluğu önünde Macron karşıtı protesto

ABD’nin New York kentinde bulunan Müslümanlar, Fransa Başkonsolosluğu önünde bir araya gelerek Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron karşıtı slogan attı.

ABD’nin New York kentinde bulunan Müslümanlar, Fransa Başkonsolosluğu önünde bir araya gelerek Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron karşıtı slogan attı.ABD’nin New York kentinde bulunan Fransa Başkonsolosluğu önünde Fransa ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron karşıtı protesto düzenlendi. Türk Amerikan Yönlendirme Komitesi (TASC) öncülüğünde gerçekleştirilen protestoda bir araya gelen Müslümanlar, “Yazıklar olsun Fransa”, “Yazıklar olsun Macron” sloganları attı. Polisin yoğun güvenlik önlemleri aldığı eylem, olaysız bir şekilde sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

ABD'de Covid-19 vakalarını öksürük sesiyle tespit eden yapay zeka geliştirildi

Next Article
Johnny Depp, The Sun'a açtığı davayı kaybetti: "Eşini döven biri olduğu kanıtlandı"

Johnny Depp, The Sun'a açtığı davayı kaybetti: "Eşini döven biri olduğu kanıtlandı"

Related Posts
Devamı

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Birleşmiş Milletler’de konuşurken katılımcılar salonu terk etti

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Birleşmiş Milletler'in düzenlediği Silahsızlanma Konferansı'nda konuşurken salondaki katılımcılar salonu terk etti. Fransa'nın Silahsızlanma Konferansı Daimi Temsilciliği, sosyal medyadan paylaştığı videoda, "Ukrayna'ya desteğimizi göstermek için bu sabah Lavrov konuşurken AB partnerlerimizle salonu terk ettik" ifadelerine yer verdi.