Dünya siyonistleri kurumundan ABD’nin ırkçı İsrail’e yardımına memnuniyeti

Dünyada siyonizm ve Yahudi lobiciliğinin en güçlü temsilcisi sayılan AIPAC, Amerika’nın ırkçı İsrail rejimine yılda 3.8 milyar dolarlık…

Dünyada siyonizm ve Yahudi lobiciliğinin en güçlü temsilcisi sayılan AIPAC, Amerika’nın ırkçı İsrail rejimine yılda 3.8 milyar dolarlık yardımını onaylamasını takdir etti. 

Amerika-İsrail İlişkiler Komitesi adıyla bilinen AIPAC adlı siyonist kuruluş,  Amerikan kongresinin terör rejimi İsrail’e 10 yıl için toplamda 38 milyar dolar mali yardımda bulunacak olmasını onaylamasından dolayı Amerikan yönetimine övgülerde bulundu.

Cumhuriyetçiler ve Demokratlar üzerindeki çok etkisi olan AIPAC, ABD’nin İsrail’e yardımının, Amerika ve siyonist İsrail arasındaki ilişkilerin ne kadar güçlü olduğunun delili olduğunu bildirdi.

Bilindiği gibi Amerikan Kongresi geçtiğimiz günlerde terör rejimi İsrail’e yılda 3.8 milyar dolar yardım yapılması tasarısını kabul etmişti.

Amerika’nın ırkçı İsrail’e yaptığı yardımlar genelde terör rejiminin Filistin halkına yönelik cinayet ve işgalci siyasetlerinin  gerçekleşmesinde kullanılıyor. 

Uzmanlar, terör rejimi İsrail’in, Filistin halkına yönelik cinayetlerinde başlıca ortağının Amerika olduğunu bildirmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Brian Hook'un İranofobi Şovu Devam Ediyor

Next Article

ABD, Kendi Vatandaşlarını Tedavi Etmekten Aciz!

Related Posts