ABD’nin öncülüğünde Arap ülkeleri ve İsrail’in normalleşmesine Haniye’den tepki

Bir süre önce Amerika’nın Arap ülkeleri ile İsrail’in normalleşmesine dair atılan adımları Kosava ve Sırbistan’da takip ederek devam…

Bir süre önce Amerika’nın Arap ülkeleri ile İsrail’in normalleşmesine dair atılan adımları Kosava ve Sırbistan’da takip ederek devam etti. İsrail’in Siyonist ve işgalci bir rejim olduğunu her fırsatta dile getiren Hamas lideri İsmail Haniye, ABD’nin İsrail ile Normalleşme programlarından sonra Lübnan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Filistin İslami Direniş Hareketi Hamas’ın lideri olan İsmail Haniye, Al- Manar TV de gerçekleştirilen röportajında “Hamas, Siyonist İsrail rejimine karşı Direniş Cephesinin bir parçasıdır” açıklamasında bulundu.

Lübnan Ain Al-Hilweh Filistin Mülteci Kampında konuşma yapan İsmail Haniye ” Bugün ki toplantımız Beyrut’ta yarın ki toplantımız Kudüs’te” diye İsrail rejimine karşı duruşunu tazeledi.

Lübnan Ain Al-Hilweh Filistin Mülteci Kampı'ndan
Lübnan Ain Al-Hilweh Filistin Mülteci Kampı’ndan

Lübnan İslami Direniş Hareketi Hizbullah’ın Genel Sekreteri Hasan Nasrallah ile görüşme yapan, Filistin İslami Direniş Hareketi lideri İslamil Haniye Lübnan televizyonu Al-Manar TV de önemli açıklamalarda bulundu.

Al-Manar TV deki röportajdan
Al-Manar TV deki röportajdan
İsmail Haniye ve Hasan Nasrallah'ın görüşmesinden
İsmail Haniye ve Hasan Nasrallah’ın görüşmesinden

Lübnan İlerici Sosyalist Partisi lideri Velid Canbolat ile de bir araya geldiler.

İsmail Haniye ve Velid Canbolat Görüşmesinden
İsmail Haniye ve Velid Canbolat Görüşmesinden
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Trump: Pentagon beni sevmiyor çünkü savaş istiyorlar

Next Article

ABD'nin 'terörle mücadele' savaşlarının bilançosu korkunç! 37 milyon kişi yerinden edildi

Related Posts
Devamı

ABD’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan için yaptığı skandal sözlere AK Parti’den ilk açıklama: Mantıksız bir yaklaşımdır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarıyla ilgili konuştu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Çelik, "Cumhurbaşkanımızı anti-semitizmle suçlamak mantıksız ve doğru olmayan bir yaklaşımdır. Bu Cumhurbaşkanımız hakkında söylenmiş bir yalandır" ifadelerini kullandı.