ABD’li oyuncu Eddie Hassell silahla vurularak öldürüldü

‘The Kids Are All Right’ filmindeki rolüyle tanınan ABD’li oyuncu Eddie Hassell, Texas eyaletinin Dallas kentinde araba hırsızları tarafından silahla vurularak öldürüldü. Hassell’ın oynadığı “İki Kadın, Bir Erkek” filmi, 2010 yılında en prestijli ödüllerden bir olan Oscar’a aday gösterilmişti.

Kız arkadaşının Texas eyaletinin Dallas kentindeki evinden yerel saatle 01.00 civarında ayrılan ABD’li oyuncu Eddie Hassell, araba hırsızları tarafından silahla vuruldu.OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDIHassell, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma açıldı.
SEVENLERİ YIKILDI30 yaşında yaşamını yitiren oyuncunun meslektaşları ve sevenleri, sosyal medyada Hassell ile ilgili yaptıkları paylaşımlarda üzüntülerini ifade etti.OSCAR’A ADAY GÖSTERİLEN FİLMDE OYNAMIŞTIÖte yandan 1990 yılında Texas’ta doğan Hassell, 2000’li yıllardan itibaren birçok yapımda küçük roller almıştı. Hassell, Oscar’a aday gösterilen ‘The Kids Are All Right’ (İki Kadın, Bir Erkek)filmindeki rolüyle tanınıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Chicago'lu kardeşler maske takmalarını istedikten sonra mağaza güvenlik görevlisini 27 kez bıçaklamakla suçlandı

Next Article

Trump, "Fauci'yi kov" sloganlarına cevap verdi: Seçim sonrasını bekleyeyim

Related Posts