Pazartesi, Haziran 24, 2024

Son Haberler

İlgili Yazılar

Chicago’lu kardeşler maske takmalarını istedikten sonra mağaza güvenlik görevlisini 27 kez bıçaklamakla suçlandı

Polis, iki kız kardeşin maske takmasını ve mağazadan temin edilen el dezenfektanını kullanmasını istemesinin ardından 27 kez bir güvenlik görevlisini bıçakladıklarını iddiasıyla salı günü birinci derece cinayete teşebbüsle suçlandığını söyledi.

Bir Chicago Polis Departmanı sözcüsü, NBC News’e yaptığı açıklamada, 21 yaşındaki Jessica Hill ve 18 yaşındaki kız kardeşi Jayla’nın, maske takmayı reddetmelerinin ardından, Chicago’daki bir ayakkabı mağazasında bir güvenlik ile sözlü tartışmaya girdiğini söyledi. Polis, Pazar günü öğleden sonra yaşanan olayın, kız kardeşlerden birinin bıçak çıkardığı ve gardiyanı birden çok kez sırtından, boynundan ve kollarından bıçakladığını söyledi.

Chicago polisi, 32 yaşındaki kurbanın durumu kritik bir şekilde Mount Sinai Hastanesinde hastaneye kaldırılırken, kız kardeşler hafif yaralanmalar nedeniyle yakındaki bir hastanede tutuklandı ve tedavi edildi.

Savcılar, Salı günü yapılan bir tahvil duruşmasında, Cook İlçe Mahkemesi Yargıcı Mary Marubio kadınları birinci derece cinayete teşebbüsle suçladı ve kefil olmadan tutuklanmalarını emretti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar