ABD’de olası protestolara karşı Ulusal Muhafızlar sokaklarda

ABD’de yapılan başkanlık seçimlerinde, sonuçların ardından olası protestolara karşı Ulusal Muhafızlar, bazı kentlerin merkezlerine konuşlandırıldı.

ABD’de yapılan başkanlık seçimlerinde, sonuçların ardından olası protestolara karşı Ulusal Muhafızlar, bazı kentlerin merkezlerine konuşlandırıldı. Bazı kentlerde restoran ve mağazaların vitrinleri kontraplaklar ile kapatıldı.ABD halkı bugün 46’ıncı başkanını seçiyor. Sonuçların ardından olası protestolara karşı Ulusal Muhafızlar, bazı kentlerde önlem almaya başladı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, Atlanta ve Philadelphia’da Ulusal Muhafızların sokaklarda oldukları görüldü. Öte yandan, başkent Washington DC’de, mağaza ve işletme sahipleri olası bir protesto ihtimaline karşı işletmelerin vitrinlerinin zarar görmemesi için önlem aldı. ABD’li işletme ve mağaza sahipleri işyerlerini olası protestolara karşı yağmalanmaya karşı korumak için vitrinlerini kontrplaklarla kaplayarak koruma altına aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

ABD'de başkanlık seçimi için kullanılan "erken oy" sayısı 100 milyonu aştı

Next Article

ABD 2020 seçimleri: Erken oylama rakamlarında Latinlerden rekor katılım

Related Posts
Devamı

ABD’nin B planı gün yüzüne çıktı! Rus petrolü yerine, Venezuela ve Suudi Arabistan’la anlaşacak

ABD Başkanı Biden Ukrayna'yı işgal eden Rusya'dan petrol ve gaz ithalatını tamamen yasakladı. Bu gelişmenin küresel olarak gaz ve petrol fiyatlarını yükseltmesi beklenirken, ABD'nin B planı da öğrenildi. ABD, Rusya'dan doğacak boşluğu Venezuela ve Suudi Arabistan'la değerlendirmek istiyor. ABD heyetiyle görüştüğünü doğrulayan Venezuela Devlet Başkanı Maduro, "saygılı" ve "samimi" bir görüşme gerçekleştiğini ifade etti.