Trump: Seçimleri açık ara kazanacağım

Anket sonuçları, 2020 başkanlık seçimlerinin Demokrat aday Jeo Biden’in önde gittiğini gösteriken ABD Başkanı Donald Trump, bu seçimlerde 2016 seçimine kıyasla daha fazla oy kazanacağını ileri sürdü.

Pensilvania eyaletinde seçim mitinginde konuşan ABD Başkanı Donald Trump, 2020 başkanlık seçimlerini rakibinden açık ara kazanacağını söyledi.

Trump konuşmasında bir kez daha Demokrat rakibi Jeo Biden’e yüklenerek, Biden’in seçimleri kazanması halinde ABD’yi sosyalist bir ülkeye dönüştüreceğini kaydetti.

Bu arada, The New York Times (NYT) gazetesinin ulaştığı vergi kayıtları, ABD Başkanı Donald Trump’ın Çin’de iş kovaladığını ve daha önce bilinmeyen bir banka hesabının olduğunu ortaya koydu. Çin’e karşı ticaret savaşı yürüten Trump, 3 Kasım başkanlık seçimindeki rakibi Joe Biden’ı da Çin’e karşı yumuşak olmakla suçluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

ABD'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 226 bin 263'e yükseldi

Next Article

ABD askeri konvoy destekli helikopter savaş gemileri kuzeydoğu Suriye'ye ilerliyor

Related Posts
Devamı

Rusya’dan İngiltere hamlesi: Aralarında İngiltere Başbakanı Johnson’ın da olduğu 13 yönetici için yaptırım kararı alındı

Rusya, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Dışişleri Bakanı Liz Truss ve Savunma Bakanı Ben Wallace'ın da aralarında bulunduğu 13 üst düzey yönetici hakkında yaptırım kararı aldı. Rusya Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, İngiltere Başbakanı Boris Johnson da dahil olmak üzere toplam 13 İngiliz hükümet üyesinin Rusya'ya girişinin yasaklandığı duyuruldu.