Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Son Haberler

İlgili Yazılar

Hizbullah: ABD Lübnan hükümeti ile değil bizimle yüzleşmelidir…

“ABD büyük elçiliğinin Lübnanlı yetkililere ABD’nin lübnanı boğmak istemediğini söylüyorlar. ABD’nin Lübnanla değil Hizbullahla yüzleşmesi gerekmektedir insanlığın büyük düşmanlarına karşı insanlığın umudu olmaya devam eden Hizbullahın ABD ile her türlü siyasi ve askeri savaşa hazırdır.”

Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım

Lübnan Hizbullahı Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım Lübnan ve ABD ilişkileri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şeyh Kasım “ABD büyük elçiliğinin Lübnanlı yetkililere ABD’nin lübnanı boğmak istemediğini söylüyorlar. ABD’nin Lübnanla değil Hizbullahla yüzleşmesi gerekmektedir insanlığın büyük düşmanlarına karşı insanlığın umudu olmaya devam eden Hizbullahın ABD ile her türlü siyasi ve askeri savaşa hazırdır.”dedi.

Şeyh Kasım; “Lübnandaki durum Siyonist İşgal Devleti İsrail yönetiği ABD’nin aracı olduğu bir plan bu planı Filistinin zaferi ile bozacağız bu hileli beyinleri onurlu Kudüs’ü kurtararak cevaplayacağız.” Diyen Şeyh Kasım BAE ve bir çok ülkenin Yemen ve Irak meselelerinde kendileri ile görüştüğünü belirti. ” Arap Devletlerinin cesaret devri başlamalı” diyen Şeyh Kasım düşmanı tanımalılar Lübnanın durumu ortada bizi dinlesinler diyen Şeyh Kasım son olarak Lüblanlı gençlere Tarım Kampanyasında çalışmaya davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar