– First Lady Melania Trump oyunu kullandı

– First Lady Melania Trump oyunu kullandı ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump, başkanlık seçimleri için oyunu kullandı.
  • First Lady Melania Trump oyunu kullandıFLORIDA – ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump, başkanlık seçimleri için oyunu kullandı. First Lady, gazetecilerin kime oy verdiği yönündeki soruyu yanıtsız bıraktı.ABD’de 59. Başkanlık seçimleri için halk sandık başında. Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl oy kullanma işlemi, erken oy verme ve posta yoluyla yapıldı. Oy kullanma işlemleri eyaletten eyalete değişkenlik gösterirken bugün ise posta yolu ile oy kullanmayanlar sandık başına gidiyor. Seçimde Demokrat Parti’nin adayı eski ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile Cumhuriyetçi Parti’nin adayı mevcut ABD Başkanı Donald Trump kıyasıya mücadele ediyor.
    ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump da Florida’da oy kullanmak için sandık başına gitti. 50 yaşındaki First Lady, West Palm Beach şehrinde bulunan Morton and Barbara Mandel Recreation Center’da oyunu kullandı. Melania Trump, gazetecilerin kime oy verdiği yönündeki soruyu yanıtsız bıraktı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Dünyanın kilitlendiği ABD seçimlerinde kırmızı alarm! Ulusal muhafızlar sokağa indi

Next Article

Michigan Valisi Gretchen Whitmer, seçim sonuçlarının günler alabileceği konusunda uyardı

Related Posts