ABD’de polis 18 yaşında bir siyahi genci daha öldürdü

Washington D.C şehrinde Deon Kay isimli 18 yaşında bir genç polis tarafından vurularak katledildi. Emniyetin yaptığı açıklamada gencin…

Washington D.C şehrinde Deon Kay isimli 18 yaşında bir genç polis tarafından vurularak katledildi. Emniyetin yaptığı açıklamada gencin silah taşıdığı için vurulduğu iddia edildi. İhbar sonucu bölgeye gidildiğini o esnada kaçan iki şahısın fark edildiği ve polise silah çektiği söylenilen olayda polis Deon Kay isimli 18 yaşında genci vurdu.

Kay tek kurşun kafasına isabet etmesi sonucu ölmesi çatışma değil infaz olduğu şüphesi uyandırıyor. Hastahanede 2 saatlik müdahalenin ardından kurtarılamayan Kay yaşama gözlerini yumdu. ABD polisinin infazlarının artması sonucu protestolar artmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Trump'ı maske takmadığı için eleştiren Pelosi'den maskesiz kuaför ziyaretinin görüntülenmesine 'kumpas' tepkisi

Next Article

ABD destekli güçler Suriye'nin doğusunda görüldü

Related Posts
Devamı

Kremlin Sözcüsü Peskov, Rus doğal gazı için rubleyle ödeme sistemini reddeden ülkelere sevkiyatların durdurulduğunu açıkladı

Ukrayna'yı işgal etmesi sonrası Rusya lideri Putin, doğalgaz satışı ödemelerinde Rus rublesine geçtiklerini açıklamıştı. Bu uygulamaya tabi olmayan ülkelerin gaz akışının kesileceğini söyleyen Putin, bugün harekete geçti. Kremlin Sözcüsü Peskov, Rus doğal gazı için rubleyle ödeme sistemini reddeden ülkelere sevkiyatların durdurulduğunu açıkladı.