Siyonistler İşsiz Kalmıyor

ABD Dışişleri Bakanlığı döneminde Siyonist İsrail’in çıkarına birçok faaliyette bulunan Mike Pompeo’nun yeni işi belli oldu.
Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu (R) shakes the hand of US Secretary of State Mike Pompeo following their meeting in Jerusalem on October 18, 2019. (Photo by Sebastian Scheiner / POOL / AFP) (Photo by SEBASTIAN SCHEINER/POOL/AFP via Getty Images)

ABD eski Başkanı Donald Trump döneminde Dışişleri Bakanı olarak görev yapan Mike Pompeo’nun yeni işi belli oldu.

Bakanlığı döneminde sözde Yüzyılın anlaşmasının imzalanmasında, Siyonist İsrail’in Arap devletleriyle normalleşmesinde büyük payı olan Pompeo, artık Fox News’da yorumcu olarak çalışacak.

Trump’ın en büyük destekçilerinden olan Fox News’da Pompeo’nun yorumcu olarak çalışmaya başlayacağı Fox News CEO’su Suzanne Scott tarafından duyuruldu.

Scott yaptığı açıklamada, “Mike Pompeo Amerika’da dış politika konusunda ve ulusal konularda en bilinen ve güvenilen isimlerden biri“ dedi. Scott, daha önce CIA başkanlığında da bulunmuş olan Pompeo’nun kendilerini takip eden milyonlarca izleyiciye farklı bir bakış açısı getireceğini belirtti.

Pompeo ise yaptığı açıklamada, “Eski bir diplomat ve Kongre üyesi olarak Fox News’te başlayacağım yeni görevde izleyicilere açık, jeopolitik ve uluslararası ilişkilerde saçmalıklardan uzak bir bakış ve Önce Amerika politikasının Amerika’nın rahatına ve güvenliğine getirdiği yardımları anlatacağım“ dedi.

Pompeo’nun ekrana ilk çıkışının ise 9 Nisan’da “Fox & Friends” sabah şovunda olması planlanıyor. Pompeo’nun yıllık 570 bin dolarda fazla maaş alması bekleniyor.

Pompeo’nun Fox News ile yaptığı anlaşmanın detayları açıklanmazken, anlaşma rakamının daha önce Trump yönetiminde ulusal güvenlik danışmanı olarak çalışmış John Bolton’un Fox News ile yaptığı yıllık 569 bin dolarlık anlaşmanın çok üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

Previous Article

ABD, 2 savaş gemisini haftaya Karadeniz'e gönderiyor! Geçiş için Türkiye'ye bildirim yapıldı

Next Article

Biden'in Gözü Kulağı İsrail'de

Related Posts