Kore İşçi Partisi; Artık ABD emperyalizmini sadece Kore’den değil tüm dünyadan sileceğiz

KDHC( Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti) de İşçi Partisinin 75. kuruluş yılında ülkede geniş çaplı kutlamalar yapıldı. Kutlamalara katılan…

KDHC( Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti) de İşçi Partisinin 75. kuruluş yılında ülkede geniş çaplı kutlamalar yapıldı. Kutlamalara katılan parti lideri Kim Jong Un, İ-Partisinin ideolojik programına tüm dünya emekçilerinin artık daha fazla ihtiyacı olduğunu belirti.

“Modern sömürgecilik Kore’de yenilmek üzere sıra bu zaferi tüm dünya ya taşımakta.”

Modern sömürgeciliğin artık ahlaki ve ekonomik krizlerden kurtulamadığını belirten Kim Jong-Un bu savaşın Kore de mutlak zafere döndüğünü belirti. Uzak Asya ve Orta Doğunun yeni devrimlere gebe olduğu söyleyen Kore lideri tek ihtiyacımız partimizin sarsılmaz ideolojik programı. 75 yıldır bu ideoloji partimizi çelik zırh gibi Emperyalizm ve onun kanlı ittifaklarina karşı korudu korumaya devam edecek ama artık devrimimiz Kore dışına sıçramalı diye belirti.

Japonya ve Güney Kore işgal hükümetleri ve ABD mandası parlementoların olarak nitelendiren Kim Jong-Un ABD için kendinizi tehlikeye atmayın diye belirti.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

ABD: Çin Hindistan sınırına 60 bin asker konuşlandırdı

Next Article

Peter Kuznick: Amerikan savaş suçlarının anlatılmamış öyküsü (1)

Related Posts