Hristiyan Okul Öğretmeni Genç Öğrencileriyle Cinsel Suç İşlemekle Suçlanıyor

Crenshaw Christian Academy’de görev yapan Alabamalı matematik öğretmeni Chrystal Frost, iki genç öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmekle suçlanıyor. Olaylar,…

Crenshaw Christian Academy’de görev yapan Alabamalı matematik öğretmeni Chrystal Frost, iki genç öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmekle suçlanıyor. Olaylar, Snapchat’te bir öğrenciyle müstehcen fotoğrafların paylaşılmasının ardından ortaya çıktı ve öğretmenin istifasına yol açtı.

Frost’un öğrencilere uygunsuz fotoğraflar gönderdiği ve bir tanesini şaka olarak amigo kızlarla paylaştığını itiraf ettiği iddia ediliyor. İsimsiz bir ihbarın, bir öğrencinin öğretmenin müstehcen bir fotoğrafına sahip olduğunu ortaya çıkarmasının ardından, okul yöneticileri Frost’la yüzleşti ve 24 Ağustos’ta istifasına yol açtı. Okul olayı Luverne Polis Departmanına bildirmiş, polis de bir soruşturma başlatmıştır.

Okul yetkilileriyle yüzleştirildiğinde Frost’un “amigo kızlara gönderdiği farklı bir fotoğrafı itiraf ettiği, Nike şortunu yukarı çekerek poposunun görünmesini sağladığı, fotoğrafı çektiği ve şaka olarak gönderdiği” iddia edildi.

Bir öğrenci, Frost ile ailesinin arazisinde birçok kez yakınlaştıklarını açıkladı.

Fox Digital bildirdi: Bir başka olayda, öğrenci ev işlerinin bir parçası olarak köpekleri beslemeye gittiğinde, Frost onunla buluşmuş ve arabada “ona oral seks yapmış”. Öğrenci bu rahatsız edici ilişkiye yaz başında son verdiğini söyledi.

Polis, bir önceki okul yılında Frost’un öğrencisi olan ve AP olarak tanımlanan 16 yaşındaki ikinci bir gencin izini sürdü. Polis raporunda, Frost’un evde eğitime başladıktan sonra AP’yi avlamak için aynı taktikleri kullandığı ve AP’ye göğüslerinin fotoğrafını göndererek seks yapabilecekleri bir yer bilip bilmediğini sorduğu iddia ediliyor.

İkili sadece bir kez bir çiftlikte buluşmuş ve iddiaya göre burada oral seks ve cinsel ilişkiye girmişler. Raporda, “Öğretmen, cinsel temasın başlangıcından sonuna kadar onunla hiçbir konuşma yapmadı” denildi. Bu buluşmadan sonra Frost’un iki şehvet uyandırıcı fotoğraf daha gönderdiği ve ardından onu Snapchat’ten engellediği iddia ediliyor.

Frost’un eski öğrencisi olan bir başka öğrenci de benzer deneyimler yaşadığını bildirdi.

Frost şu anda yasadışı bir cinsel eylem için bir çocukla buluşmak üzere seyahat etmek, bir çocuğun elektronik olarak talep edilmesi, bir okul çalışanının bir cinsel eylemde bulunmasının iki sayısı ve bir okul çalışanının bir öğrenciye müstehcen materyal dağıtmasının iki sayısı gibi suçlamalarla karşı karşıya.

Previous Article

Afganistan ve Irak işgallerinden sonra dünya, "daha güvensiz" bir yer haline geldi

Next Article

Mağarada rahatsızlanan ABD'li Dickey sedyeyle 700 metre çıkarıldı

Related Posts