Stephen King, Amazon Prime’ın yeni dizisinin kendisini dehşete düşürdüğünü söyledi

Ünlü yazar daha önce Utopia ve Greenland: Son Sığınak (Greenland) gibi yapımları takipçilerine önermişti Korku türünün efsanevi ismi…
Stephen King, Amazon Prime'ın yeni dizisinin kendisini dehşete düşürdüğünü söyledi

Ünlü yazar daha önce Utopia ve Greenland: Son Sığınak (Greenland) gibi yapımları takipçilerine önermişti

Korku türünün efsanevi ismi Stephen King son dönemde sosyal medya hesabından izleyip beğendiği pek çok dizi ve film paylaştı. King’in yeni gözdesiyse Amazon Prime’da yayımlanan korku dizisi Them.

Them’in işlediği hikaye 1950’lerde geçiyor. Dizi, Los Angeles’ta çoğunlukla beyazların yaşadığı bir muhitte siyahi bir ailenin yaşadıklarına odaklanıyor. Uzun süre güzel bir eve taşınmanın hayalini kuran ailenin başına gelen beklenmedik olaylar görünüşe göre King’i çok etkilemiş.

We Got This Covered’ın haberine göre King, Twitter’da yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Amazon Prime Video: Them, yarın başlıyor. İlk bölümü beni çok korkuttu ve ben zor korkarım. Bonus: 50’li yılların elbiseleri içinde bir grup aşırı ürpertici beyaz kadın görmediyseniz, işte size şans.

King takipçilerine daha önce başka diziler de önermişti. Ünlü yazar Amazon Prime’da yayımlanan bir diğer dizi Utopia’yı önerirken yapımı, “korkunç, şiddetli ve ara sıra güldürecek kadar komik” ifadeleriyle nitelemişti. 

Previous Article
ABD Deniz Kuvvetleri'nin yaklaşık yüzde 40'ı Kovid-19 aşısını reddetti

ABD Deniz Kuvvetleri'nin yaklaşık yüzde 40'ı Kovid-19 aşısını reddetti

Next Article
ABD'li yetkililer, İran'la görüşmelerde 'yaptırımlar' konusunda tıkanma olabileceğini düşünüyor

ABD'li yetkililer, İran'la görüşmelerde 'yaptırımlar' konusunda tıkanma olabileceğini düşünüyor

Related Posts
Devamı

Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı’nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüsün en çok etkilediği ülke ABD olmuştu. ABD'nin yeni başkanı olarak seçilen Joe Biden, ülkede yaşanan ekonomik durgunluğu engellemek için "Amerikan Kurtarma Planı" adı verilen 1,9 trilyon dolarlık yeni bir koronavirüs yardım paketi açıkladı. Açıklanan paket sonrası altın fiyatları hareketlendi.