Siyonist rejimin bombası elinde patladı!

Gazze savaşında büyük bir hezimet yaşayan Siyonist İsrail rejimi, imajını kurtarmak için yalan habere sarıldı. İşgal rejimi medyası Hizbullah lideri Nasrallah’ın öldüğünü duyurdu, Körfez medyası ise bu asparagas habere eşlik etti.

11 günlük Gazze’ye yönelik orantısız saldırılardan sonuç alamayan işgalci rejim, Direniş Cephesi karşısında tattığı ağır yenilgiyi bir türlü hazmedemiyor.

Dünya kamuoyu nezdinde imajı yerle bir olan İsrail, kendi vatandaşlarına moral vermek ve imajını düzeltmek için yalan habere sarıldı.

Son iki gündür rejim medyası tarafından servis edilen “Nasrallah Öldü” bomba haber ellerinde patladı.

Hizbullah kaynaklarınca yapılan açıklamada, söz konusu haberin tamamen hayal ürünü olduğu, Seyyid Hasan Nasrallah’ın hayatta olduğu belirtildi.

Nasrullah’a yakın kaynaklar, Nasrullah’ta bahar aylarında alerji belirtilerinin ortaya çıktığına işaretle, sağlık durumunun iyileşmek üzere olduğunu kaydetti.

Nasrullah’ın özel doktoru tarafından tedavi altına alındığı ve hastaneye ihtiyaç duyulmadığını belirtildi.

Hizbullah Genel Sekreter Yardımcısı Şeyh Naim Kasım, “Hizbullah Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrullah’ın sağlığı yerinde.” Olduğunu açıklamıştı.

El Neşre haber sitesine göre Şeyh Naim Kasım, Hizbullah genel sekreterinin yakın zamanda dinlenmesini gerektiren fiziksel bir durumdan rahatsız olduğunu kabul edip, ancak durumun bunun ötesinde olmadığını ifade etmişti.

Previous Article

NATO, birliklerini geri çektikten sonra Afganistan'a desteğini sürdürecek

Next Article

Tulsa Katliamı: ABD'de ırkçıların 1921'de gerçekleştirdiği katliam ve 100 yıldır aranan adalet

Related Posts
Devamı

Kushner’in Suudi Arabistan ve Katar ziyareti ne anlama geliyor?

İranlı nükleer profesörü Fahrizade’nin öldürülmesinden sonra Arap gazetelerinde en çok sorulan sorulardan biri ABD başkanlık seçimini kaybeden Trump’ın giderayak ne yapmak istediğiyle ilgiliydi. Bazı yazarlara göre, Trump görevde kaldığı son güne kadar bölgede İsrail’in lehine olacak adımları atma derdinde. Trump’ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner’in Suudi Arabistan ve Katar ziyareti de bu soru çerçevesinde değerlendirildi. Arap medyasının Fahrizade suikastına sevinmesi ise, ABD-İsrail güdümünde olduklarını bir kez daha gösterdiler.