Pentagon’un otoparkında bir ABD askeri aracında ölü bulundu

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) otoparkında bir asker, aracında ölü bulundu. Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Pentagon Sözcüsü Tuğgeneral Patrick Ryder,…

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) otoparkında bir asker, aracında ölü bulundu.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Pentagon Sözcüsü Tuğgeneral Patrick Ryder, yerel saatle 15:30’da otoparkta bir askerin durumunun kontrol edilmesi için telefon alındığını ve Pentagon polisinin olay yerine intikal ettiğini belirtti.

Ryder, “Polis askerin aracında ölü olduğunu tespit etti. Arlington Acil Tıbbi Servis ekipleri olay yerine intikal etti ve söz konusu askerin öldüğünü teyit etti. Konuya ilişkin soruşturma devam ediyor. Soruşturma devam ederken paylaşabileceğimiz başka detay yok.” ifadelerini kullandı.

Previous Article

ABD Başkanı Biden: Saldırı silahlarını ve yüksek kapasiteli şarjörleri yasaklamaya kararlıyım

Next Article

Pentagon, Rus savaş uçağının İHA tacizine ait olduğu ileri sürülen görüntü yayımladı

Related Posts
Devamı

Zelenski’den bir meydan okuma daha: Kiev’de kalıyorum, saklanmıyorum, kimseden korkmuyorum!

Ukrayna Cumhurbaşkanı Vladimir Zelensky "ülkeden kaçtığı" yönündeki iddialara Kiev'den ofisinden görüntüler paylaşarak cevap verdi. Zelenskiy, Ukrayna'da devam eden savaşa rağmen halen başkent Kiev'de kaldığını, kaçmadığını ve kimseden korkmadığını belirterek, "Kiev'de kalıyorum. Bankova'dayım. Saklanmıyorum ve kimseden korkmuyorum" diye konuştu.