Bölge geneli vaka sayısı 201 bini geçti! Belediyeden elektirkli covid tedbirleri…

ABD’nin en kalabalık şehirlerinden olan Los Angeles şehri Corona tedbirleri ve pandemi sürecinde ABD hükümeti ile en fazla…

ABD’nin en kalabalık şehirlerinden olan Los Angeles şehri Corona tedbirleri ve pandemi sürecinde ABD hükümeti ile en fazla görüş ayrılığı yaşayan belediye idi. Kaliforniya eyaletinin başkenti olan şehirde belediye bölgede artan vak’alar için yeni tedbirler uygulayacağını açıkladı.

Bölge geneli vaka sayısının 201 bini geçtiğini duyuran belediye başkanı; 18-49 yaş arası insanların tedbirlere uymadığını belirti. Halla daha ev partileri düzenlendiğini kalabalık partiler düzenlendiğini belirten belediye başkanı tedbirler kapsamında parti düzenlen adreslerin elektriklerinin kesileceğini duyurdu.

Covid-19 pandemi süresince ABD’de en radikal kararları alan Kaliforniya eyaletinin bu uygulaması mizah konusu oldu.

Belediye başkanı sürecin böyle gitmesi durumunda daha fazla sorumluluk alacaklarının altını çizdi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

Son güncellemeler: ABD'de Korona virüs ölümleri 160.000'i aştı

Next Article

ABD ve Filipinler arasında ikili zirve...

Related Posts
Devamı

Trump katıldığı bir programda ABD’yi eleştirirken Çin’i övdü, sunucunun yüzündeki ifade viral oldu

Röportaj yaptıkları sırada Candace Owens'ın Çin'i kötü bir şekilde anması üzerine Trump araya girdi. ABD'nin eğitim sistemini eleştirirken, Çin'i de öven Trump'ın konuşmasından sonra sunucunun yüzündeki ifade de sosyal medyada viral oldu. Trump da kullanıcılar tarafından 'Maocu' ilan edildi.
Devamı

ABD istihbaratının 1 numarası uyardı: ‘Süper askerler’ geliştirmeye çalışıyorlar

ABD'nin en üst düzey istihbarat yetkilisi Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe, Çin'in İkinci Dünya Savaşı'ndan bu yana 'demokrasi ve özgürlüğe en büyük tehdit olduğunu' söyledi. Ratcliffe ABD'nin elde ettiği istihbarata göre Çin'in 'biyolojik olarak artırılmış kabiliyetlere sahip' süper askerler geliştirmek için askerleri üzerinde testler yaptığını da söyledi.