JFK Çalışanlarda Rekor Covid-19 Vakası

Amerika Birleşik Devletleri Corona virüs salgını ile mücadele ederken, en riskli bölgelerden biri olan Havalimanlarında çalışanların Covid raporları…

Amerika Birleşik Devletleri Corona virüs salgını ile mücadele ederken, en riskli bölgelerden biri olan Havalimanlarında çalışanların Covid raporları yayınlandı. Amerikalı Türkler’in en fazla kullandığı New York’taki JFK havalimanı çalışanlarında Covid-19 pik yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde sosyal mesafeye oldukça dikkat edilen JFK havalimanında 1 ayda 129 çalışanda corona virüs tespit edildi.
Amerikalı Türklerin yoğun kullandığı New York JFK Havalimanında corona virüs testleri arttırıldı. Buna göre en fazla Corona virüs tespit edilen Hava limanları arasında ilk sırada yer alan JFK havalimanını Chicago’da ki O’Hare Havalimanı ve ardından Miami Havalimanı geliyor.

Sosyal medyada organize olan Türk yolcular “TSA çalışanlarından 129 kişi hasta olmuş. Bence kendinizi düşünün O’Hare ve JFK’ye inmeyin. Ben olsam başka yerden giderdim.” diye not düştü.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous Article
Scarlett Johansson komedyen Colin Jost ile evlendi, açıklamayı bir yardım kuruluşu yaptı

Scarlett Johansson komedyen Colin Jost ile evlendi, açıklamayı bir yardım kuruluşu yaptı

Next Article
"Brad Pitt ile Nicole Poturalski'nin yaşadığı ciddi bir ilişki değildi" iddiası

"Brad Pitt ile Nicole Poturalski'nin yaşadığı ciddi bir ilişki değildi" iddiası

Related Posts
Devamı

Pelosi’nin Tayvan ziyareti dünya piyasasını darmaduman etti! Dolar 18,05’e ulaşarak rekor kırdı

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Çin'in karşı çıkmasına rağmen Tayvan'a gerçekleştirdiği ziyaret, dünya piyasasında büyük dalgalanmalara neden oldu. New York borsasında karışık bir seyir hakim olurken Avrupa borsalarında da düşüş yaşandı. Son olarak Dolar/TL kuru ise 18,05 seviyelerini görerek yılın zirvesine ulaştı.