Cumartesi, Temmuz 13, 2024

Son Haberler

İlgili Yazılar

Irak Direnişçilerinden ABD’ye Üst Üste Saldırılar!!!

Geçtiğimiz günlerde ABD ve NATO’nun ülkeyi terk etmesini vurgulayan sert bir açıklama ele alan Kata-ib Hizbullah örgütü bu açıklamadan sonra eylemleri sıkılaştırdı.

Irak ABD köpeklerine mezar olacak”

Irak direniş örgütleri bugün farklı ABD üssleri ve konvoylarına saldırı başlattı. Dün gece saatlerinde Bağdat hava alanında ki ABD gözlem noktasına saldırı yapan direnişçiler katyuşya füzeleri ile eylem düzenledi.

Usbet ûs Sairin örgütü bu sabah erken saatlerinde Tikrit’te ABD konvoyuna saldırı düzenlediğini açıklarken öğle saatlerinde Devrimciler Birliği isimli örgüt Basra Zikar yolu üzerinde ABD konvoyunu hedef aldı.

“Eylemler durmaycak”

Akşam saatlerinde Taci şehrinde ki ABD ve NATO üssüne eylem düzenlendi 1 ABD askerinin öldüğü haberi yerel medya’ya yansıdı.

Nasır yolu üstünde ABD konvoyuna patlayıcı saldırısı yapıldığı aynı saatlerde Anbar şehrinde ABD lojistik destek konvoyu vuruldu bilgisi geldi.

Irak Direnişi Devrim Muhafızları komutanı Hacı Kasım Süleymani’nin şehit edilmesinden bu yana bir çok ABD noktasına saldırı düzenledi.

Irak Direnişi Devrim Muhafızları komutanı Hacı Kasım Süleymani’nin şehit edilmesinden bu yana bir çok ABD noktasına saldırı düzenledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar