Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Başkanı Biden’ın liderler onuruna verdiği yemeğe katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden’ın Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu’na katılan liderler ve eşleri…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden’ın Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu’na katılan liderler ve eşleri onuruna verdiği yemeğe katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Doğa Tarihi Müzesi’ndeki yemeğe eşi Emine Erdoğan ile iştirak etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile diğer devlet ve hükümet başkanlarıyla eşleri, Biden ve eşi Jill Biden tarafından karşılandı.

Yemek, basına kapalı gerçekleştirildi.

Previous Article

ABD bankaları Tayvan'ın işgali halinde Çin'le bağlarını kesecek

Next Article

Biden ve Macron New York'ta bir araya geldi

Related Posts
Devamı

G7 Zirvesi’nde bir araya gelen liderler, yarı çıplak ata binmesine atıfta bulunup Putin’le alay etti

Almanya'da gerçekleşen G7 zirvesi için bir araya gelen liderler, Putin'in geçtiğimiz yıllarda yarı çıplak bir şekilde ata binmesine gönderme yaptı. İngiltere Başbakanı Boris Johnson ceketlerini çıkarıp çıkaramayacaklarını sorup "Hepimiz Putin'den daha sert olduğumuzu göstermeliyiz" dedi. Kanada Başbakanı Justin Trudeau ise bunun üzerine yarı çıplak ata binme önerisinde bulundu. Liderlerin keyifli anları kameraya da yansıdı.
Devamı

İsrail abluka altındaki Gazze’ye saldırıyor! 6’sı çocuk 24 Filistinli öldürüldü

İsrail acımasızca Filistinli sivilleri katletmeye devam ediyor. Gazze Ulusal Bakanlık Sözcüsü, İyad el-Bezm tarafından yapılan açıklamada, İsrail'in Refah kentine düzenlediği saldırıda bir çouk ve iki kadın başta olmak üzere 7 kişinin yaşamını yitirdiğini açıkladı. Ayrıca bir süredir devam eden saldırılar sonucunda öldürülen sivil sayısının 24'e yükseldiği öğrenildi.