Çarşamba, Nisan 17, 2024

Son Haberler

İlgili Yazılar

“Brad Pitt ile Nicole Poturalski’nin yaşadığı ciddi bir ilişki değildi” iddiası

Bir süredir aşk yaşayan Brad Pitt-Nicole Poturalski çiftinden kötü haber geldi. İkili, yollarını ayırdı. Çifte yakın bir kaynak, “Yaşadıkları asla ciddi bir ilişki değildi. Birbirlerini birkaç kez gördüler, hepsi o kadar. Aslında ayrıldıklarını söylemek de doğru değil. Çünkü onlar klasik anlamda bir ilişki sürdürmedi. Her ikisi de aşk sarhoşu ergenler gibi davranıyordu” dedi

Amerikalı oyuncu Brad Pitt’in geçtiğimiz aylarda Polonya asıllı Alman model Nicole Poturalski ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Ancak ikilinin mutluluğu kısa sürdü.

Ağustos ayında Fransa’da birlikte görülen çift, yollarını ayırdı.

27 yaşındaki Poturalski’nin, resmi olarak evli olduğu Alman restoran sahibi eşi Roland Mary ile birlikte görülmesi de bu ayrılığın kanıtı olarak gösterildi.

People dergisine konuşan Pitt’e yakın bir kaynak, oyuncu ile Nicole Poturalski’nin ağustos ayından bu yana görüşmediklerini iddia etti.

Kaynak, “Yaşadıkları asla ciddi bir ilişki değildi. Birbirlerini birkaç kez gördüler, hepsi o kadar. Aslında ayrıldıklarını söylemek de doğru değil. Çünkü onlar klasik anlamda bir ilişki sürdürmedi. Her ikisi de aşk sarhoşu ergenler gibi davranıyordu” ifadelerini kullandı.

Poturalski, geçtiğimiz haftalarda ilişkilerinin adına açılmış bir hayran hesabını incelerken yakalanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar