“Brad Pitt ile Nicole Poturalski’nin yaşadığı ciddi bir ilişki değildi” iddiası

Bir süredir aşk yaşayan Brad Pitt-Nicole Poturalski çiftinden kötü haber geldi. İkili, yollarını ayırdı. Çifte yakın bir kaynak,…
"Brad Pitt ile Nicole Poturalski'nin yaşadığı ciddi bir ilişki değildi" iddiası

Bir süredir aşk yaşayan Brad Pitt-Nicole Poturalski çiftinden kötü haber geldi. İkili, yollarını ayırdı. Çifte yakın bir kaynak, “Yaşadıkları asla ciddi bir ilişki değildi. Birbirlerini birkaç kez gördüler, hepsi o kadar. Aslında ayrıldıklarını söylemek de doğru değil. Çünkü onlar klasik anlamda bir ilişki sürdürmedi. Her ikisi de aşk sarhoşu ergenler gibi davranıyordu” dedi

Amerikalı oyuncu Brad Pitt’in geçtiğimiz aylarda Polonya asıllı Alman model Nicole Poturalski ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Ancak ikilinin mutluluğu kısa sürdü.

Ağustos ayında Fransa’da birlikte görülen çift, yollarını ayırdı.

27 yaşındaki Poturalski’nin, resmi olarak evli olduğu Alman restoran sahibi eşi Roland Mary ile birlikte görülmesi de bu ayrılığın kanıtı olarak gösterildi.

People dergisine konuşan Pitt’e yakın bir kaynak, oyuncu ile Nicole Poturalski’nin ağustos ayından bu yana görüşmediklerini iddia etti.

Kaynak, “Yaşadıkları asla ciddi bir ilişki değildi. Birbirlerini birkaç kez gördüler, hepsi o kadar. Aslında ayrıldıklarını söylemek de doğru değil. Çünkü onlar klasik anlamda bir ilişki sürdürmedi. Her ikisi de aşk sarhoşu ergenler gibi davranıyordu” ifadelerini kullandı.

Poturalski, geçtiğimiz haftalarda ilişkilerinin adına açılmış bir hayran hesabını incelerken yakalanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Previous Article

JFK Çalışanlarda Rekor Covid-19 Vakası

Next Article
ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı

ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı arttı

Related Posts
Devamı

ABD’de PKK’ya bütçe desteği sağlamasına imkan veren yasa tasarısı kabul edildi

Erdoğan'ın "Sayın Biden ile iyi başladık diyemem. Şu andaki gidiş pek hayra alamet değil" açıklamasının ardından ABD'de dikkat çeken bir gelişme yaşandı. ABD Savunma Bakanlığı'nın mayıs ayında kongreye sunduğu savunma bütçesini içeren yasa tasarısı Temsilciler Meclisi genel kurulunda onaylandı. Bütçenin 177 milyon doları YPG/PKK terör örgütünün de dahil olduğu Suriye eğit-donat programına ayrıldı.