Biden yönetimi, limanların kullanmadıkları fonu tedarik zinciri için yönlendirmelerine izin verdi

ABD’de Başkan Joe Biden yönetimi, limanların kullanmadıkları fonları, tedarik zinciri sıkıntısını giderilmesi için geliştirilen projelere aktarmalarına olanak tanıyacak.

ABD’de Başkan Joe Biden yönetimi, limanların kullanmadıkları fonları, tedarik zinciri sıkıntısını giderilmesi için geliştirilen projelere aktarmalarına olanak tanıyacak.

Beyaz Saray’dan yapılan yazılı açıklamaya göre Biden yönetimi, ülkede yaşanan tedarik zinciri sıkıntılarına ilişkin yeni politikalarını açıkladı.

Bu doğrultuda yapılacak düzenleme ile ülkedeki limanlar kullanmadıkları fonları, tedarik zincirine ilişkin projelere aktarılabilecek.

Biden yönetimi tedarik sorununun hafifletilmesi için perakende devleri ve kargo firmalarıyla 7/24 esasına göre çalışmaları konusunda anlaşmaya varmıştı.

Previous Article

Travis Scott konserinde 8 kişinin öldüğü izdiham önlenebilir miydi?

Next Article

Kamala Harris Paris'te

Related Posts
Devamı

Demokrat Parti’nin önde gelenlerinden Van Hollen: Biden’dan Ankara’ya karşı daha sert tavır bekleyin

Yunan basınına konuşan Demokrat Parti'nin kıdemli ismi Van Hollen, Biden'ın Trump'a kıyasla Ankara'ya çok daha sert çıkacağını öngördü. Washington'ın Türkiye'de hukukun üstünlüğü, demokratik kurallar ve basın özgürlüğü ilkelerinin tesisine yeniden odaklanacağını söyleyen senatör, Kongre'nin S-400 yaptırımları için çalışacağını belirtti.