ABD, İran’a Karşı Koalisyon Kurmayı Başaramayacak

İran İslam Cumhuriyeti Devrim Muhafızları Komutanı Yardımcısı el Meyadin kanalına verdiği röportajda, ABD’nin İslam İnkılabına karşı çabalarının başarılı olmadığını ve olmayacağını vurguladı.

İran İslam Cumhuriyeti Devrim Muhafızları Komutanı Yardımcısı General Ali Fedevi, el-Meyadin kanalıyla İran İslam Cumhuriyeti’ne karşı bir Amerikan koalisyonunun kurulması hakkında konuştu. 

General Fedevi bu konuda şu ifadelerde bulundu: ‘ABD’nin İslam İnkılabına karşı bir koalisyon oluşturma çabaları önceden vardı ve yeni bir durum değildir. 

Onlar, İslam İnkılabına karşı yeni bir koalisyon kurmayı başaramadılar ve başaramayacaklar. 

Fars Körfezi’ne gelmeleri daha iyidir çünkü bizim ulaşacağımız yerde olacaklar. Amerikalılar yeni bir aptallık yaparlarsa, tasavvur edilemeyecek bir güçle karşılaşacaklar. 

ABD, İran’a silah ambargoları uygulama hedefine ulaşmada başarılı olmayacak. 

İran, ABD’nin İran gemilerini uluslararası sularda inceleme çabalarına yanıt olarak yalnızca misillemede bulunmayacak, aynı zamanda hassas alanlarda kararlı bir şekilde yanıt verecektir. 

Amerika’nın her türlü aptallığına güç kullanarak cevap vereceğiz; Bu, düşmanın hayal bile edemeyeceği bir güç. Kapsamlı ve büyük ateşimizle karşı karşıya kalacaklar. 

Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın tüm müstekbirleri  Yemen’deki altı yıllık yenilgileri için başlarını çamura gömmek zorundadır.’ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Article

ABD, Hong Kong'ta katolik örgütler üzerinden kirli projeler çiziyor

Next Article

Fed yetkililerinden ekonomik toparlanma için 'daha fazla destek' çağrısı

Related Posts